motoger

Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
auto części poznań
części używane amerykańskie
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
auto części słomczyn
części moto2
części używane opel
giełda części poznań
auto szrot
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
giełda części
moto2
gielda czesci
auto części zamienne
auto części warszawa
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
auto części
giełda części moto2.pl

Cena Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Volkswagen Passat na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Belka zderzaka tylnego. Najtańsze części samochodowe w dziale Karoseria. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2025-01-01 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Belka zderzaka tylnego do Volkswagen Passat B3 przeznaczona na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3 1.6 1990 coupe. Tanio Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3 1.6 1990 coupe. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i wyprodukowano go w roku 1990. Nadwozie tego pojazdu to coupe i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Volkswagen. Ten model Passat możliwy jest do zobaczenia w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem belka zderzaka tylnego i teraz mogłem naprawić samemu Volkswagen Passat wersja B3. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Volkswagen Passat. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Widziałem wczoraj w gazecie że Volkswagen Passat to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Volkswagen Passat. Jestem dumny z posiadania tego auta. Raz tylko szukałem na szrocie belka zderzaka tylnego do Passat. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu belka zderzaka tylnego. Gwarancja na belka zderzaka tylnego okazała się niepotrzebna, część była dobra. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem po części używane belka zderzaka tylnego do motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Volkswagen Passat. Kurde będę musiał znaleźć część belka zderzaka tylnego. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Volkswagen Passat. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu belka zderzaka tylnego w Volkswagen Passat. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę belka zderzaka tylnego do Volkswagen Passat. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić belka zderzaka tylnego. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Było tam mega dużo belka zderzaka tylnego. Widziałem na tym szrocie całe Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3 Belka zderzaka tylnego Volkswagen Passat B3
Copyright © 2025. MOTOGER.pl